Wystawy Projekty Albumy i książki Reklama Teksty Szczecin
 28.03.2005

JasienicaUruchamiam swój foto-dziennik, od razu przypominam sobie jak niezdarnie próbowałem go prowadzić będąc dzieckiem. Bez aparatu ;) Teraz fotografia jest dla mnie codziennością, przynajmniej staram się. Ale też nie jest to obowiązek, że codziennie muszę zrobić zdjęcie. Dzisiaj wieczorem, pisząc to zastanawiam się czy warto nadrobić stracony czas i powrócić do wcześniejszych moich zdarzeń. Zobaczymy...

Przymierzałem się do prowadzenia foto-dziennika od lat. Wierzę, że do pewnych sytuacji ta forma mnie sprowokuje.

JasienicaDzisiaj byłem w Jasienicy i Trzebieży. Standart - ruiny klasztoru i plaża nad Zalewem. Przecież to czas wolny - święta. Jak miło, że można sobie pospacerować z rodziną. W Jasienicy wcześniej bywałem częściej, wykonując zdjęcia do książki z cyklu: czas przestrzeń tożsamość.

 

30.03.2005

Zaczynam pracować nad projektem PORTRETY SZCZECINIAN, byłem dzisiaj u Floriana Krygera w Domu Kombatanta, umówiłem się z nim w przyszłym tygodniu na zdjęcia. Byłem z Marcjankiem, mój synek jest młodszy od niego o 95 lat.

Rano wpadłem do Tomka i Krzyśka, trochę pogadałem...
Krzysiek znowu mi przypomninał o konkursie. Już do tego nie wracam, idę dalej, szkoda czasu. Uważam, że mam inne już teraz cele i kierunki.

 

31.03.2005

Idzie wiosna. Wszystkie znaki na Ziemi o tym mówiią. Czuję, że mam przesilenie wiosenne, zatem idę spać.

 

 

ARCHIWUM

2005
marzec
kwiecień

powrót ->